۵
این نوشتار توسط انی در تاریخ 22nd ژانویه، 2009 و در دسته "من نوشت" ارسال شده است.

عادل فردوسی پور به اتهام بیان آشکار حقیقت، انتقاد درست، محبوبیت در میان مردم و نمایش ضعف مسؤولان ورزش کشور و فدراسیون فوتبال تحت فشار قرار گرفته است .حکومت هر کسی که محبوبیت یابد  را نابود می کند. اتهام عادل ظاهرا “تضعیف نظام” و “پایمال کردن خون شهدا” می باشد ! این صدا و سیمای باطل ایران تنها یک برنامه سالم داشت که آنرا هم نابود می کنند.وقتی انتقاد های ورزشی را تحمل نمی کنند چگونه انتقاد سیاسی را تحمل کنند ؟امیدوارم فیفا ایران را از ورزش محروم کند. دیگر راهی نیست .

فردوسی پور با عجیب خواندن اختلال در سرویس اس ام اس این برنامه وابراز امیدواری برای تصادفی بودن آن ، که برای اولین بار در تاریخ سرویس اس ام اس برنامه های تلویزیونی رخ می داد ، و عنوان اینکه چرا این اتفاق برای این برنامه افتاده است ، اعلام کرد آماده شنیدن توضیحات مسولان مخابرات می باشد.

او در پایان برنامه خود تاکید کرد که امیدوار است در صورت تداوم برنامه ۹۰ هر فردی که بروی صندلی مجری گری این برنامه می نشیند به نقد خود ادامه دهد.

گفتنی است بدلیل اختلال در سرویس اس ام اس برنامه ۹۰ ، هیچ اس ام اسی به این برنامه نرسیده و مسابقه پیام کوتاه این هفته ۹۰ لغو شد.

۵ دیدگاه

  1. venos گفت:

    به نظرمن عادل فردوسی پور خیی برای فوتبال ایران تلاش کرده واین دور از انصافه فقط به خاطر سرویس اس ام اس تلاش هاشو ضایع کنیم .

  2. afa گفت:

    و خاک بر سر ما

  3. دختر ابی گفت:

    برای عادل بهترینها رو ارزو دارم.

اندیشه خود را به یادگار بگذارید

- لطفاً به صورت فارسی بنویسید
- برای تماس با مدیریت به "صفحه تماس" بروید
- برای طرح مباحثی که با نوشتار بالا مرتبط نیستند لطفاً به "انجمن گفتگو" رفته و بگو مگو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلمات کلیدی : " " + "" + ""